Cablexpert 3m m, HDMI-HDMI cable
| All | |
| Brutokaal | 0.11 kg |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 3m m |
| Kaabli pikkus | 3m m |
| Kaal | 150 g g |
| Netokaal | 0.11 kg |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tüüp | HDMI-HDMI cable |
Sildid: cablexpert 3m m, hdmi-hdmi cable, cc-hdmi4l-10, cablexpert, audiovideo kaablid

